Bestseller Box

Bestseller Box
Bestseller Box

Bestseller Box

169,99zł

Brak w magazynie

zł 0,00 /100g w tym VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki

Bestseller Box

Dalsze informacje

Ze smakowitym zestawem naszych ulubionych przypraw, możecie stworzyć solidną podstawę pod kolejne kulinarne wieczory i trzydaniowe posiłki. Od dziś Twoje jedzenie będzie samodzielnie gotowane, udoskonalane i doprawiane.


Te osiem bestsellerów to także idealny prezent na każdą okazję! Na urodziny, na święta, na parapetówkę, na pożegnanie - z tym zestawem każdy kuchenny bohater będzie dobrze zaopatrzony od rana do wieczora dzięki naszym smakowitym bestsellerom. Doskonały zestaw dla początkujących w kuchni, którzy przyrządzają smażone ziemniaczki, aromatyczne curry albo smakowitą jajecznicę oraz świetnie uzupełnienie dla miłośników wegańskiej kuchni z fantazyjnymi kanapkami z awokado i pikantnymi smażonymi warzywami. Czego nie może zabraknąć? Oczywiście naszych przypraw do pizzy, makaronu i kurczaka! Z tym zestawem możesz definitywnie skraść serce niejednego smakosza!

  • Szczypta smaku od rana do wieczora
  • 8 nowych i sprawdzonych faworytów
  • Porcja smaku dla Ciebie lub prezent dla Twoich bliskich

Skład: Avocado Topping (60g), Vegetable Allrounder (75g), Pizza Seasoning (43g), Egg Allrounder (43g), Curry Madras (59g), Chicken Seasoning (79g), Asia Allrounder (60g), Italian Allrounder (57g)


Bestseller Box

Często kupowane razem