Sobre nosotros

DODAJ CHARAKTERU SWOIM POSIŁKOM!

Just Spices to niemiecka firma z branży przypraw założona w 2014 roku przez Ole Strohschniedera, Floriana Falka i Bélę Seebacha w piwnicy mamy Floriana. Z czasem staliśmy się dużym i prężnym zespołem, rodziną, która, za pośrednictwem innowacyjnych mieszanek przypraw najwyższej jakości, wnosi powiew świeżości i nowości do Twojej kuchni i na Twój talerz i oczaruje Twoje kubki smakowe.

Qualität

JAKOŚĆ

Nasza filozofia to zero sztucznych środków antyzbrylających czy wzmacniaczy smaku - po prostu czyste przyprawy.

Innovation

INNOWACJE

Czy to Avocado Topping, czy Pasta Allrounder, czy też Bowl Topping - do kulinarnych rarytasów oferujemy z miłością opracowane mieszanki, które poruszą serce smakosza.

Liebe

MIŁOŚĆ

Przez żołądek do serca! Każda mieszanka jest przez nas opracowywana z dozą miłości i gruntownie testowana w naszym kuchennym raju.

Viajes mundiales

DLA CIEBIE DOOKOŁA ŚWIATA!

W 2014 roku podróżowaliśmy po świecie, pichciliśmy z najwspanialszymi kucharzami w USA, Indiach i Europie. Zebrane doświadczenie i inspiracje wcieliliśmy w życie po powrocie do domu. Nasze mieszanki wciąż mają twarze osób, którym je zawdzięczamy - dosłownie - uwieczniliśmy je na opakowaniach.

Dose
Team

PEŁNA GAMA SMAKÓW

Do naszych kolorowych, zaprojektowanych z pasją puszek trafiają jedynie starannie dobrane składniki, które przed wilgocią czy zwietrzeniem chroni specjalnie opracowana membrana. Dzięki temu nasze przyprawy są zjawiskowe zarówno dla oka jak i dla podniebienia.

Podsumowując: jesteśmy energiczną grupą, która pragnie podzielić się ze światem swoją miłością do dobrego jedzenia i gotowania. Jesteś gotowy na ekstra porcję smaku?

Dose